Witam Was serdecznie.

Większość z Was zapewne wie, iż w ostatnią niedziele, zrobiliśmy pierwsze, próbne nabożeństwo w nowej formie, zgodnej z panującymi zasadami bezpieczeństwa epidemiologicznego w Polsce.

Informacje jakie zbieramy od tych z Was, którzy uczestniczyli w nabożeństwie są pozytywne, za co bardzo dziękujemy.

Jako Rada Zboru, podczas naszego ostatniego spotkania, także podsumowaliśmy organizacje nabożeństwa na tyle dobrze iż postanowiliśmy że będziemy je nadal kontynuować na podobnych zasadach.

Najważniejsze zasady organizacyjne dotyczą ilości osób biorących udział w nabożeństwie, zachowanie bezpiecznych odległości pomiędzy obecnymi na nabożeństwie oraz maseczki ochronne.
Zauważalna będzie także zmiana długości trwania naszych nabożeństw – do odwołania organizujemy je krótsze.

Tak wiec bardzo prosimy osoby chętne wziąć udział w nabożeństwie o OBOWIĄZKOWE zgłaszanie chęci uczestnictwa do Andrzeja Olszewskiego (dowolnymi sposobami – mail, SMS, telefon) każdorazowo najpóźniej do piątku.

Dodatkowo informujemy iż ze względu na słabą jakość transmisji i trudności z dopracowaniem tej formy, rezygnujemy z publikowania naszych nabożeństw online (czy to poprzez Zooma czy tez poprzez Facebooka).
Zamiast transmisji online, będziemy każdorazowo nagrywać kazanie, które będzie dostępne dla każdego z nas na naszej stronie www oraz wysłane mailem. 
Postaramy się by nagranie z kazania trafiło na maila do Was jeszcze tego samego dnia, którego zostało wygłoszone.

Nabożeństwo organizujemy tradycyjne na godzinę 11.00.
Przypominamy i zachęcamy do udziału w czasie modlitwy przed niedzielnym nabożeństwem od godz. 10.00.

Serdecznie zapraszamy.

W imieniu Rady Zboru życzę udanego i błogosławionego czasu 

Pozdrawiam
Tomek Peterman